Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Poszukują Państwo firmy budującej funkcjonalne sauny w domach, zachęcamy do wizyty na stronie firmy Saunaland. Jako producent saun i łaźni parowych zajmujemy się nie tylko ich budową, ale również montażem. Służymy radą na każdym etapie współpracy. Możemy dla Państwa wykonać saunę suchą, mokrą i wiele więcej. Zapraszamy!

Sauny

Zapraszamy do współpracy z producentami sauny Wrocław. Mamy nadzieje, że dzięki nam spełnicie swoje marzenie o pomieszczeniu, gdzie będziecie mogli się przyjemnie relaksować. Zapewniamy Wam fachowe doradztwo oraz wykonanie całościowego projektu, gdzie miałaby znaleźć się Wasza sauna lub też łaźnia parowa.
Warto zaznaczyć, że specjalizujemy się w budowie oraz w zabudowie specjalnych pomieszczeń, które znajdują się w domach jednorodzinnych. Współpracujemy również z hotelami, klubami odnowy biologicznej, z kompleksami basenowymi, ośrodkami wczasowo - sanitarnymi, które chcą mieć nowoczesną saunę i łaźnię w swoim obiekcie. Zaufało nam już wiele firm, które wystawiły nam pozytywne referencje.
Mamy nadzieje, że i Wy nam zaufacie i powierzycie nam swoje zadanie. Chcecie mieć u siebie saunę niskotemperaturową, na podczerwień? A może jednak wolicie tradycyjną - na sucho lub też na mokro? Zrealizujemy każde zamówienie, bowiem naszym celem jest zadowolenie każdej osoby, która się do nas zgłosi. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022


Podobne firmy

Mal-Wod

Piętnaście lat doświadczenia sprawia, że firma MAL-WOD oferuje wysoką jakość napraw urządzeń dla firm komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych. Ponadto, zajmuje się także sprzedażą tego rodzaju urząd...