Katalog firm

Sanitpol

Pogotowie kanalizacyjne Sanitpol działające na polskim rynku od roku 1991 zajmuje się czyszczeniem kanalizacji, hydrauliką, świadczy usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie. Działamy zgodnie z aktualnymi normami i przepisami Prawa Budowlanego. W ofercie mamy między innymi zamrażanie rur, gwintowanie czy spawanie gazowe.

Podnośniki

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest w naszym kraju znaleźć porządne podnośniki koszowe w przystępnej cenie, dlatego też powstała nasza firma SanitPOL, aby ułatwić Państwu to zadanie. Posiadamy nowoczesne urządzenia, które są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Do Państwa dyspozycji jesteśmy dostępnie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeżeli muszą Państwo wykonać skomplikowane prace na dużych wysokościach i macie bardzo utrudnione podejście, to nasze podnośniki koszowe są tym czego teraz najbardziej potrzebujecie. Jak powszechnie wiadomo wszystkie mniej lub bardziej skomplikowane prace na wysokościach mogą być bardzo niebezpieczne, dlatego też warto skorzystać z naszych profesjonalnych usług.
Na naszej stronie internetowej http://www.sanitpol.com/1012/podnosniki-koszowe mogą Państwo dokładnie zaznajomić się z naszą pełną ofertą usługową i obejrzeć niektóre z dotychczasowych realizacji. Na rynku działamy od 1991 roku i przez ten czas udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Mal-Wod

Piętnaście lat doświadczenia sprawia, że firma MAL-WOD oferuje wysoką jakość napraw urządzeń dla firm komunalnych i wodociągowo-kanalizacyjnych. Ponadto, zajmuje się także sprzedażą tego rodzaju urząd...

Saunaland

Poszukują Państwo firmy budującej funkcjonalne sauny w domach, zachęcamy do wizyty na stronie firmy Saunaland. Jako producent saun i łaźni parowych zajmujemy się nie tylko ich budową, ale również mont...