Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, jeżeli potrzebny jest Wam profesjonalny zarządca nieruchomości. Jeżeli swoje nieruchomości chcecie powierzyć w ręce najlepszych specjalistów, to śmiało nasza firma jest do Waszej dyspozycji. Wszystkim klientom proponujemy jak najniższe ceny i wysoką jakość obsługi.

Administrowanie nieruchomościami

Choć posiadanie nieruchomości jest dobrym sposobem na zdobycie dużych zysków, wiąże się to także z pewnymi obowiązkami. Zarządzanie nieruchomościami jest bowiem dosyć trudnym zadaniem, zwłaszcza gdy ktoś nigdy nie musiał się zmierzyć z obowiązkami administracyjnymi. Wtedy to przydatna okazuje się firma jaką jest Administrator ŁÓDŹ.
Ta łódzka firma jest tworzona przez osoby, które posiadają bardzo długie doświadczenie dotyczące wszystkiego co związane z obowiązkiem jakim jest zarządzanie i administracja nieruchomościami Łódź. Doświadczeniem tym z chęcią dzielą się ze swoimi klientami, zajmując się ich nieruchomościami. Są to zarówno nieruchomości komercyjne, prywatne, a także nieruchomości posiadane przez wspólnoty mieszkaniowe. Skuteczność tej firmy potwierdzają dobre opinie od ich klientów.
Dlatego też jeżeli komuś potrzebna jest pomoc w zarządzaniu posiadanymi nieruchomościami to na pewno powinien przyjrzeć się ofercie firmy Administrator ŁÓDŹ. Może być to rozwiązanie dla całego problemu.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 536954123


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Jako DJ z wieloletnim stażem doskonale zdaje sobie sprawę, że na weselu trzeba zagrać muzykę, która podoba się Parze młodej. Dlatego zapraszam na spotkanie, podczas której poznam Wasze oczekiwania. Ma...