Katalog firm

Nutura

Sklep Nutura ma zaszczyt zaprezentować Wam swoje masła orzechowe, które są prawdziwą ucztą dla podniebienia. Jeżeli uwielbiacie ten smakołyk, to koniecznie powinniście spróbować naszych naturalnych propozycji. Mamy naprawdę szeroki asortyment, dzięki czemu wszyscy znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

Masło z orzechów laskowych

Wiele osób lubi orzechy jako przekąski, które nie tylko dodają dużo energii na cały dzień, ale także są znane jako bardzo zdrowe produkty. Z tego też wynika popularność masła orzechowego, które może być robione z różnych orzechów, ale zawsze zawiera mnóstwo dobrych tłuszczów i mikro oraz makroelementów. Tak też jest jeżeli chodzi o masło z orzechów laskowych, które można dostać w łódzkim sklepie Nutura.
W przeciwieństwie do podobnych produktów oferowanych w innych sklepach, Nutura rozprowadzana tylko produkty naturalne. Oferowane przez nas masło z orzechów laskowych i zakupione w Nutura nie będzie zawierało soli, cukru lub też olejowego. To masło stworzone tylko i wyłącznie z prawdziwych orzechów i dzięki temu jest niesamowicie zdrowym oraz smacznym pokarmem, który powinno się spożywać jak najczęściej to możliwe.
Sklep Nutura przyjmuje zamówienia na swoje produkty poprzez stronę internetową. Wszystko zlecenia są bardzo szybko przygotowywane i wysyłane do poszczególnych klientów. Nutura to zatem doskonałe miejsce na zakupy.

Kontakt

Ulica: Roślinna 7

Kod: 91-502

Miejscowość: Łódź

https://nutura.pl/

E-mail: biuro@nutura.pl

Tel.: 533-562-900


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo jest jednym z liderów, które produkują gotowe dania mrożone. W naszej ofercie znajduje się duża gama produktów, które to zapewne przypadną Państwu do gustu. Poszukujemy dystrybutorów naszyc...