Katalog firm

Marzanna

Siedlisko Folkloru „Marzanna" powstało w 2003 roku w małej miejscowości nieopodal Lublina. Jest to miejsce, gdzie każdy z nas odpocznie w jednym z komfortowych pokoi, smacznie zje, a dodatkowo weźmie udział w licznie organizowanych imprezach folklorystycznych. Siedlisko Folkloru „Marzanna" posiada kilka sal restauracyjnych, które świetnie sprawdzają się na weselach i przyjęciach.

Noclegi

Zapewniamy wypoczynek na wysokim poziomie oraz możliwość spróbowania tradycyjnych, staropolskich potraw. Organizujemy przyjęcia, ale również konferencje. Obiekt przystosowany jest zarówno do krótkiego odpoczynku w podróży, jak również wyprawienia wesela, komunii czy przygotowania imprezy integracyjnej. Nasi goście mają różne potrzeby, wszystkim wychodzimy naprzeciw, ciesząc się z powierzonego nam zaufania. Hotel Lublin wita podróżnych i chcących choć przez moment odpocząć.
Nieprzypadkowa jest również nazwa Siedlisko Folkloru Marzanna. Cenimy sobie bowiem swojską atmosferę, przywołującą na myśl dawne czasy. Czerpiąc z tradycji, przygotowujemy pyszne menu, którego nie powstydziłyby się nasze babki. W kuchni korzystamy z naturalnych składników. Każdego dnia dbamy o utrzymanie przyjemnego nastroju, w który goście mogą odpocząć od pędu dnia codziennego. Aby było jeszcze przyjemniej, organizujemy również imprezy folklorystyczne. W ich trakcie każdy znajdzie coś dla siebie, a dobra zabawa jest gwarantowana.

Kontakt

Ulica: Krakowska 111

Kod: 24-222

Miejscowość: Niedrzwica Kościelna

http://www.marzanna.pl/

E-mail: info@marzanna.pl

Tel.: 81 511-69-20