Katalog firm

Natur House

Centrum Dietetyczne Naturhouse to miejsce, gdzie już dzisiaj każdy z Was może udać się po pomoc. Wspieramy osoby, które chcą w końcu pozbyć się złych nawyków żywieniowych i zacząć zdrowy tryb życia. Nie jest to trudne. Wystarczy tylko chcieć. My Wam bardzo chętnie pomożemy w tej walce. Zapraszamy do nas.

Plany dietetyczne

Dzisiejszy rynek oferuje wiele domowych sposobów, aby schudnąć. Są one nieskuteczne i nieefektywne. Aby dobrze przeprowadzić ten proces, należy skorzystać z usług profesjonalistów, którzy działają w tej dziedzinie już od wielu lat. Nasz dietetyk Łódź oferuje kompleksowe i skuteczne terapie, umożliwiające bezpieczną utratę wagi.
Nasze terapie dobierane są do każdego klienta osobno, uwzględniając przy tym wiek, płeć czy styl życia. Pomaga to w osiąganiu najwyższych wyników, w najkrótszym czasie. Wszystko to ma miejsce pod okiem wyspecjalizowanych dietetyków, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby każdy gość czuł się w klinice komfortowo i bezpiecznie. Terapia polega na całkowitej zmianie trybu życia, zaczynając od ustalenia zbilansowanej diety, która w znacznym stopniu przyczynia się do utraty masy ciała.
Nasza firma skupia się również na stabilizacji wagi. Abu utrzymać osiągnięty efekt, oferujemy stałą opiekę dietetyka, który ucząc nas prawidłowych nawyków żywieniowych, pomaga nam w zachowaniu wagi.

Kontakt

Ulica: Wujaka 5

Kod: 92-551

Miejscowość: Łódź

https://naturhouse-polska.pl/

E-mail: lodz.widzew@naturhouse-polska.com

Tel.: 42 678-90-33