Katalog firm

Malaga

Na rynku znajdujemy się już od dłuższego czasu i jesteśmy specjalistami w zakresie organizowania imprez rodzinnych oraz firmowych. Malaga daje Wam możliwość zorganizowania zabawy pod miastem, gdzie znajdziecie fachową obsługę, która wszystko pomoże Wam uszykować. Zapewniamy Wam fachowe doradztwo oraz niskie ceny.

Sala weselna

Jesteśmy obecni na rynku usług związanych z udostępnianiem sal już od jakiegoś czasu. Dzięki temu zdobyliśmy już cenne doświadczenia i jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów szykujących się do ślubu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby te szczególne wydarzenia, jakimi są ślub i następujące po nim wesele, odbywały się w odpowiednio przygotowanym miejscu. Dlatego każda nasza sala weselna Łódź jest przygotowana z pasją, klasą i najwyższą estetyką.
Proponujemy rozmaitość cateringową, a menu jest zawsze ustalone indywidualne z konkretnym klientem. Dla nas liczą się bowiem: wygoda, profesjonalizm, świetna organizacja i wesele, które odbędzie się zgodnie z planem i wyobrażeniami pary młodej. Organizacją wesela oraz przygotowaniem sali weselnej zajmują się u nas profesjonalnie przygotowani pracownicy, którzy posiadają świetny zmysł organizacyjny.
Dzięki temu, każdy klient może liczyć na ich wszechstronną pomoc i doradztwo. Jesteśmy po to, aby pomóc i zagwarantować idealnie przygotowaną salę weselną.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Alex

Chcesz zadbać o odpowiednie menu w kontekście konkretnej okoliczności, wesela czy spotkania biznesowego? W takiej właśnie sytuacji, podobnie jak wielu innych catering wydaje się doskonałym rozwiązanie...

Karczma Bida

Tradycyjny smak i tradycyjne urządzone wnętrza - warto przyjechać do Karczmy Bida, która leży na trasie Lublin-Warszawa, w Bogucinie. Dokładamy wszelkich starań, aby Karczma Bida zawsze witała Was cie...