Katalog firm

Kategorie


Malaga

Na rynku znajdujemy się już od dłuższego czasu i jesteśmy specjalistami w zakresie organizowania imprez rodzinnych oraz firmowych. Malaga daje Wam możliwość zorganizowania zabawy pod miastem, gdzie znajdziecie fachową obsługę, która wszystko pomoże Wam uszykować. Zapewniamy Wam fachowe doradztwo oraz niskie ceny.

Sala konferencyjna

Nie masz zielonego pojęcia, gdzie na terenie Łodzi zorganizować konferencję, weselę, bankiet lub inne ważne dla ciebie wydarzenie? Zależy ci na tym aby sale konferencyjne w Łodzi były rzeczywiście dostosowane do tego celu, jednocześnie przemawiał na ich korzyść nie tylko wystrój ale odpowiednie wnętrze?
Malaga jest takim miejscem, które na pewno w wielu przypadkach oraz sytuacjach idealnie spełni oczekiwania osób, zwłaszcza gdy chodzi właśnie o sale konferencyjne w Łodzi. Oczywiście to nie tylko atrakcyjna lokalizacja, ale również wiele innych kwestii związanych z obsługą całego wydarzenia, bogatym cateringiem i wyposażeniem a co za tym idzie w razie potrzeby również uzyskamy tutaj nocleg.
Zatem jeżeli interesują nas sale konferencyjne Łódź z prawdziwego wręcz zdarzenia, to właśnie tutaj takie znajdziemy, co za tym idzie jest to okazja by móc z nich skorzystać. Dostosowanie menu, czy też całego planu takiego wydarzenia z ustaleniem wszystkich szczegółów, plus profesjonalna obsługa oraz najwyższa jakość oferowanych usług, to coś co możemy w tym miejscu uzyskać.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida

Tradycyjny smak i tradycyjne urządzone wnętrza - warto przyjechać do Karczmy Bida, która leży na trasie Lublin-Warszawa, w Bogucinie. Dokładamy wszelkich starań, aby Karczma Bida zawsze witała Was cie...