Katalog firm

Kategorie


Domena S.C.

Targowa 35 to atrakcyjna oferta wynajmu biur dla klientów instytucjonalnych. Posiadamy lokale różnej wielkości, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych partnerów. Wszystkie z biur posiadają wysoki standard wykonania oraz funkcjonalne rozwiązania infrastrukturalne. Targowa 35 to również świetna lokalizacja i niskie stawki najmu.

Lokale

Interesuje Państwa wynajem lokali Łódź? Zapraszamy na ulicę Targową 35. Znajduje się tu odnowiony budynek w którym możecie Państwo wynająć lokale. Większe, mniejsze. W zależności od Waszych potrzeb oferujemy Wam biura o wysokim standardzie. Jeżeli będzie takie wasze życzenie chętnie oferujemy Wam późniejszą pomoc przy aranżacji i urządzaniu wnętrz Waszych nowych biur.
Nasz budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Znajdujemy się w centrum miasta. Jest tutaj wspaniała komunikacja co jest wielkim atutem. Wielu klientów będzie mogło ze spokojem dojechać do Waszego biura, które będzie położone w dogodnym miejscu. Oferujemy Wam lokale od kilkudziesięciu metrów kwadratowych. Po lokale o powierzchni do kilku tysięcy metrów kwadratowych. Zaufało nam już wiele firm międzynarodowych. Zróbcie to i Wy.
Oferujemy Wam wynajem lokali w bardzo konkurencyjnych cenach. Skorzystajcie z naszych usług. Zapraszamy na stronę targowa35.pl do zapoznania się z dokładną sylwetką naszej firmy i zdjęciami z ulicy Targowej 35.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Planujesz kupić dom w okolicach Łodzi? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji i pomocy przy załatwianiu wszystkich formalności? Odwiedź stronę i zapoznaj się z ofertą Centrum Nieruchomości. Korzystając...