Katalog firm

PPHU Ład

Kompleksowe usługi ogrodnicze, czyli pielęgnacja wszystkich terenów zielonych - oto specjalizacja naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy szczegółowo opowiedzą Wam o naszych usługach. Robimy wszystko, abyście byli z nas jak najbardziej zadowoleni. P.H.U.ŁAD to najlepsza firma dla Was.

Wycinka drzew

Szukasz fachowców świadczących usługi ogrodnicze na terenie województwa łódzkiego? Jeśli interesuje Cię koszenie trawy lub wycinka drzew w mieście Łódź, w którym znajdziesz niejedną firmę realizującą tego typu zlecenia. Cenisz doświadczenie i chcesz mieć pewność, że praca zostanie wykonana starannie?
Odwiedź stronę http://miastoiogrody.pl/index.php/wycinka-drzew i zapoznaj się z ofertą P.P.H.U. Ład. To firma działająca w branży ogrodniczej ponad 20 lat. Obsługuje klientów indywidualnych i przedsiębiorców z Łodzi i okolic. Zajmuje się pielęgnacją terenów zielonych. Dysponuje specjalistycznym sprzętem i świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie. Zlecić możesz między innymi koszenie trawników, wycinkę drzew i różnego rodzaju prace ogrodowe, ale nie tylko. Firma zajmuje się też pielęgnacją miejsc pamięci.
Wykonuje prace porządkowe, oferując na przykład likwidację dzikich wysypisk, wyburzanie starych budynków, odśnieżanie czy wywóz gruzu. P.P.H.U. Ład gwarantuje staranną realizację każdego zlecenia. Dane kontaktowe i więcej szczegółów znajdziesz na stronie.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357