Katalog firm

Kategorie


PPHU Ład

Kompleksowe usługi ogrodnicze, czyli pielęgnacja wszystkich terenów zielonych - oto specjalizacja naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy szczegółowo opowiedzą Wam o naszych usługach. Robimy wszystko, abyście byli z nas jak najbardziej zadowoleni. P.H.U.ŁAD to najlepsza firma dla Was.

Usługi ogrodnicze

Jeżeli nie mają Państwo czasu albo chęci, aby zaopiekować się swoim ogródkiem to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych kompleksowych usług. Specjalizujemy się w projektowaniu ogrodów od a do z. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu zadowolonych klientów, którzy zawsze zachwalają nasze usługi ogrodnicze Łódź.
Zaprojektowanie oryginalnego i pomysłowego ogrodu wcale nie jest zadaniem takim prostym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka, dlatego też warto skorzystać z pomocy doświadczonego ogrodnika. Elegancki ogród jest najlepszą wizytówką każdej posesji, dlatego też warto zadbać o to, aby stał na bardzo wysokim poziomie.
Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie mogą Państwo obejrzeć nasze dotychczasowe realizacje i przekonać się na własne oczy, że to właśnie nasza firma oferuje najlepsze projekty ogrodów w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357