Katalog firm

Kategorie


La Toya

Jeżeli jesteś kobietą poszukującą niezwykle modnych i wysokiej jakości odzieży damskiej lub posiadasz butik lub sklep odzieżowy, w którym pragniesz bądź rozważasz poszerzenie swojego asortymenty do szerszego grona klientek, nasza firma La Toya to idealne rozwiązanie. Posiadamy szeroki wybór ubrań przeznaczonych dla każdej kobiety, w każdym rozmiarze. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

Odzież damska XXL

Każda kobieta powinna się czuć dobrze i komfortowo w odzieży, którą nosi. Zmieniające się co sezon fasony nasz producent odzieży damskiej XXL bierze je pod uwagę tworząc nowe modele. Główną uwagę kierujemy dla kobiet plus size, ponieważ wiemy jak ciężko jest im znaleźć w obecnych czasach ubrania do ich typu sylwetki. Zapoznaj się z całą kolekcją odzieży firmy LA Toya na stronie https://hurtownia.la-toya.pl/moda-xxl.
W naszej zakładce znajdują się spodnie, bluzki, sukienki oraz odzież wierzchnia, które są stworzone specjalnie dla nich. Pragniemy, aby każda z naszych klientek była zadowolona z zakupu i czuła się w nim dobrze. Jako polski producent zapewniamy wysoką jakość materiału i kroju sprawdzających się przy każdej okazji. Naszym priorytetem jest ciągły rozwój, który wykorzystujemy do tworzenia nowych modeli. Dla małych sklepów odzieżowych oraz butików jesteśmy doradcami i pomagamy im zwiększyć swój asortyment z gwarancją dobrego wyboru.
Po złożeniu zamówienia na naszej stronie internetowej szybko realizujemy je, aby cykl sprzedaży był sprawny, bez niepotrzebnych niedogodności.

Kontakt

Ulica: Rzemieślnicza 36

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

https://hurtownia.la-toya.pl/kontakt

E-mail: odziez@la-toya.pl

Tel.: 733018311


Podobne firmy

M-Max

Zamierzasz kupić piżamę damską lub męską w dużym rozmiarze? A może interesuje Cię bielizna nocna dla kobiet w ciąży lub karmiących? Te i wiele innych produktów znajdziesz w sklepie patronackim produce...

Producent skarpet Megi

Producent skarpetek Megi oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów tekstylnych. Bogate, wieloletnie doświadczenie i ciągłe udoskonalanie linii produkcyjnej sprawiają, że produkty oferowane przez...