Katalog firm

Katan

Katan zapewni Wam najlepszą obsługę księgową, kadrowo - płacową oraz rachunkową. Z nami możecie być pewni, że będziecie mieli wszystko prowadzone zgodnie z prawem finansowym, jakie obowiązuje w naszym kraju. Wy nie musicie się niczym martwić. To Katan bierze odpowiedzialność za wszystkie Wasze sprawy, które będą tyczyły się Waszych finansów.

Biuro rachunkowe w Pruszkowie

Sukces w biznesie to marzenie każdego przedsiębiorcy, jednak aby go osiągnąć potrzebny jest fachowy doradca, który pomoże przebrnąć przez wszystkie problemy związane z prowadzeniem księgowości w firmie. Taką pomoc z pewnością może im zaoferować najlepsze i godne zaufania biuro rachunkowe Pruszków to miasto chętnie wybierane przez wielu inwestorów, którzy poszukują kogoś takiego jak my, kto profesjonalnie zajmie się wszelkimi sprawami rachunkowymi, takimi jak prowadzenie ksiąg podatkowych, czy nawet polityką kadrowo-płacową w firmie.
Zaufało nam wielu klientów nie tylko z najbliższej okolicy, ale również z innych, często bardzo odległych regionów kraju, a nawet z zagranicy, z państw Unii Europejskiej. Służymy fachową pomocą na wszystkich etapach działalności, począwszy od jej założenia. To wszystko, a nawet więcej mogą zagwarantować specjaliści, których zatrudnia nasze biuro rachunkowe Pruszków jest miejscem, w którym często reprezentują oni naszych klientów przed urzędami i innymi instytucjami państwowymi czy prywatnymi.

Kontakt

Ulica: Natalińska 5

Kod: 05-805

Miejscowość: Otrębusy

http://katan.pl/

E-mail: biuro@katan.pl

Tel.: 22 486-30-60


Podobne firmy

Abaco

Zapoznajcie się jeszcze dziś z najnowszą ofertą biura rachunkowego ABACO i przekonajcie się sami, że dobry księgowy, wcale nie musi wiązać się z olbrzymimi wydatkami finansowymi. Nasze biuro rachunkow...