Katalog firm

Karwikol

Posiadasz lokal biurowy? Potrzebujesz profesjonalnej ekipy sprzątającej? Zapoznaj się z ofertą firmy Karwikol. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie sprzątania - zarówno jednorazowe sprzątania po remontach, jak również systematyczne sprzątanie biur. Zapraszamy do kontaktu.

Sprzątanie mieszkania

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalne sprzątanie mieszkań Gliwice, to jak najszybciej skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych usług. Zapewniamy kompleksowe usługi porządkowe na bardzo wysokim, światowym poziomie. Możemy pochwalić się olbrzymim doświadczeniem i wieloma zadowolonymi klientami w Gliwicach i pobliskich okolicach.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoim fachu i posiadamy najlepszy sprzęt czyszczący, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Oferujemy nie tylko fachowe sprzątanie, ale również odśnieżanie, koszenie trawników, prawnie dywanów, robienie codziennych zakupów, czy też mycie okien.
Pełną ofertę naszych usług oraz aktualny cennik znajdą Państwo na stronie karwikol.pl, do której odwiedzenia bardzo gorąco zachęcany. Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę usługową, aby móc sprostać coraz to większym wymaganiom naszych klientów. Zapraszamy do współpracy przede wszystkim firmy budowlane, remontowe i wspólnoty mieszkaniowe.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631