Katalog firm

Kategorie


Karwikol

Posiadasz lokal biurowy? Potrzebujesz profesjonalnej ekipy sprzątającej? Zapoznaj się z ofertą firmy Karwikol. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie sprzątania - zarówno jednorazowe sprzątania po remontach, jak również systematyczne sprzątanie biur. Zapraszamy do kontaktu.

Sprzątanie biur

Usługi Porządkowe KARWIKOL to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, których interesuje profesjonalne sprzątanie biur Gliwice od a do z w bardzo rozsądnej cenie. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi klientami, którzy zawsze wystawiają naszej firmie pozytywne referencje i polecają nasze usługi swoim znajomym.
Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić nasze referencje i dokładnie zapoznać się z pełną ofertą usług. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego jak wiele firm, ma poważne problemy z porządkiem w swoim biurze, dlatego też warto skorzystać z fachowej pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej. Dla nas zawsze najważniejszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też staramy się zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Jako jedna z niewielu firm w Gliwicach oferujemy również odśnieżanie, robienie zakupów, pranie dywanów, mycie okien, koszenie trawników, czy też prasowanie. Precyzyjne sprzątanie biur Gliwice na każdą kieszeń tylko w KARWIKOL.

Kontakt

Ulica: Literatów 40

Kod: 44-113

Miejscowość: Gliwice

http://karwikol.pl/

E-mail: biuro@karwikol.pl

Tel.: 882-486-631