Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak usprawnić produkcję w firmie, zachęcamy do wizyty na stronie. Proponujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Firmę Intprojekt tworzy zespół doświadczonych i kreatywnych inżynierów. Podejmujemy się realizacji nawet skomplikowanych zleceń. Zapraszamy!

Systemy sterowania

INTPROJEKT z Łodzi to profesjonalne przedsiębiorstwo specjalizujące się w wykonywaniu projektów z zakresu automatyki przemysłowej. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do przedsiębiorstw produkcyjnych oraz przemysłowych. Służymy fachowym doradztwem z obszaru usprawnienia procesów technologicznych.
Jesteśmy zespołem doświadczonych oraz wykwalifikowanych ekspertów. Stale podnosimy zakres naszych umiejętności, tak aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Elastycznie dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Wykonamy dla Państwa m.in. systemy sterowania maszyn, projekty elektryczne, prefabrykacje rozdzielnic, pomiary elektryczne, a także wiele więcej.
Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych i złożonych zleceń. Każdy projekt zakończony jest montażem oraz rozruchem systemu w siedzibie danego przedsiębiorstwa. Oczywiście dokonujemy instalacji niezbędnych elementów systemu. Przeprowadzamy także krótkie szkolenia dotyczące jego obsługi. W razie potrzeby wykonujemy czynności serwisowe.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468