Katalog firm

Kategorie


Intprojekt

Jeśli zastanawiają się Państwo, jak usprawnić produkcję w firmie, zachęcamy do wizyty na stronie. Proponujemy innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej. Firmę Intprojekt tworzy zespół doświadczonych i kreatywnych inżynierów. Podejmujemy się realizacji nawet skomplikowanych zleceń. Zapraszamy!

Projekty elektryczne

Podstawą działalności INTPROJEKT jest nowoczesna automatyka przemysłowa. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i różnego typu przedsiębiorstw, czy też obiektów użyteczności publicznej. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a także kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.
Jesteśmy doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem. Podczas pracy przestrzegamy rygorystycznych norm i standardów. Priorytetem jest dla nas satysfakcja klienta. Zawsze staramy się poznać wszystkie Państwa oczekiwania, tak aby wykonane projekty były maksymalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. W ramach naszej oferty wykonujemy m.in. systemy wizyjne, systemy sterowania maszyn, pomiary i projekty elektryczne, prefabrykację rozdzielnic, a także wiele więcej.
Wszystkie projekty elektryczne Łódź realizowane są przez specjalistów posiadających zaświadczenie Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Jest to potwierdzenie wysokiej wiedzy, a także szerokiego zakresu kompetencji. Projektujemy zarówno sieci i instalacje, jak i urządzenia elektryczne.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468