Katalog firm

Kategorie


Hotel Łabędy

Jesteś w Gliwicach i szukasz komfortowego hotelu? Zapraszamy do Hotelu Łabędy, usytuowanego na pięknym terenie, gdzie znajduje się wiele interesujących atrakcji. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania konferencji biznesowych. Sprawdź nasz aktualny cennik.

Hotel

Nowoczesny, komfortowy hotel to miejsce, które zawsze cieszy się powodzeniem i jest chętnie odwiedzane przez gości nie tylko z kraju ale i z zagranicy. Również my wyszliśmy w 2008 roku naprzeciw tym potrzebom i otworzyliśmy nasz hotel Gliwice dzięki temu zyskały nowy i atrakcyjny obiekt, który od razy zyskał zaufanie i uznanie coraz większej liczby klientów. Doceniają oni wygodę naszych pokoi, smak potraw, które mogą zjeść w naszej restauracji, a przede wszystkim domową atmosferę, ułatwiającą relaks i wypoczynek. Mamy dla naszych gości szereg atrakcji, takich jak korty tenisowe, ośrodek sportów jeździeckich oraz basen o wiele znaczącej nazwie Olimpijczyk.
Wszystko to, jak i położenie niedaleko pięknego Jeziora Czechowickiego, podnosi atrakcyjność miejsca, w którym zlokalizowany jest hotel w Gliwicach, mimo że są dużym ośrodkiem miejskim, o rozwiniętej strukturze przemysłowej, posiadają jednak oazy zieleni, takie jak dzielnica Łabędy, w której znajdą państwo nasz hotel o takiej samej nazwie.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Marzanna

Siedlisko Folkloru „Marzanna" powstało w 2003 roku w małej miejscowości nieopodal Lublina. Jest to miejsce, gdzie każdy z nas odpocznie w jednym z komfortowych pokoi, smacznie zje, a dodatkowo weźmie...