Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

W Centrum Psychoterapii Harmonia fachowe wsparcie znajdzie każdy, kto zmaga się z uzależnieniem od środków psychoaktywnych, behawioralnym i nie tylko. Psychoterapeuta Magdalena Gierula oferuje ponadto leczenie depresji, nerwic i lęków. Zajmuje się diagnozowaniem powyższych stanów, a także prowadzi działalność szkoleniową.

Psychoterapia młodzieży

Młodzież zmaga się z problemami psychologicznymi niezwykle często. Wszystko wynika oczywiście z faktu, że okres dojrzewania jest niewątpliwie trudnym etapem w życiu każdego człowieka. Niekiedy jednak wymagana jest dodatkowa pomoc, aby nastolatek mógł przetrwać te trudne lata.
Pomocą taką na pewno może być psychoterapia indywidualna, na którą decyduje się coraz to więcej osób, również i w Polsce. Jeżeli zatem ktoś pragnie skorzystać z możliwości jakie daje psychoterapia młodzieży Wrocław to na pewno miasto w którym dobrze jest mieszkać. To właśnie tam działa Centrum Psychoterapii Harmonia, które specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej. Leczenie mogą tam podjąć osoby z depresją, uzależnieniami, jak i ze stanami lękowymi.
W ofercie tego ośrodka znajduje się także psychoterapia młodzieży, prowadzona przez psychoterapeutę z solidnym doświadczeniem i dobrym podejściem do pacjentów. Pomoc oferowana w Centrum Psychoterapii Harmonia na pewno pozwoli na złagodzenie wszelkiego rodzaju problemów psychologicznych.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik świadczy profesjonalne usługi związane z psychologią i psychoterapią, starając się obsługiwać swoich klientów w sposób jak najbardziej fachowy. Kobieta zawsze podchodzi indywidualnie do ka...

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że nie powinniśmy wstydzić się tego iż chorujemy na depresję ewentualnie nerwicę lub inną podobną chorobę. Zawsze nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest miejscem jak najbardziej ws...