Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

W Centrum Psychoterapii Harmonia fachowe wsparcie znajdzie każdy, kto zmaga się z uzależnieniem od środków psychoaktywnych, behawioralnym i nie tylko. Psychoterapeuta Magdalena Gierula oferuje ponadto leczenie depresji, nerwic i lęków. Zajmuje się diagnozowaniem powyższych stanów, a także prowadzi działalność szkoleniową.

Leczenie hazardu

Wielu ludzi podczas swojego życia wpada w sidła nałogu, z którego później nie są w stanie samodzielnie się uwolnić. Dlatego też tak ważne jest, żeby osoby zmagające się z uzależnieniem, znalazły odpowiednie wsparcie, aby poradzić sobie ze swoim problemem. Najczęściej taką pomoc może udzielić odpowiednio wykwalifikowany oraz doświadczony psychoterapeuta.
Jeżeli zatem chodzi o leczenie hazardu Wrocław to miasto w którym działa doskonały ośrodek dla osób, którzy potrzebują psychoterapii. Ośrodkiem tym jest Centrum Psychoterapii Harmonia, które dzięki swojej szerokiej ofercie jest w stanie nieść pomoc dla osób, zmagających się z różnego rodzaju problemami natury psychicznej.
Centrum Psychoterapii Harmonia udziela konsultacji oraz umożliwia podjęcie psychoterapii dla osób uzależnionych oraz dla osób cierpiących na depresję oraz inne poważne zaburzenia. Doskonałe podejście do pacjenta jakim może pochwalić się psychoterapeuta pracujący w tym ośrodku sprawia, że Centrum Psychoterapii Harmonia jest w stanie pomóc każdemu.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik świadczy profesjonalne usługi związane z psychologią i psychoterapią, starając się obsługiwać swoich klientów w sposób jak najbardziej fachowy. Kobieta zawsze podchodzi indywidualnie do ka...

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że nie powinniśmy wstydzić się tego iż chorujemy na depresję ewentualnie nerwicę lub inną podobną chorobę. Zawsze nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest miejscem jak najbardziej ws...