Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

W Centrum Psychoterapii Harmonia fachowe wsparcie znajdzie każdy, kto zmaga się z uzależnieniem od środków psychoaktywnych, behawioralnym i nie tylko. Psychoterapeuta Magdalena Gierula oferuje ponadto leczenie depresji, nerwic i lęków. Zajmuje się diagnozowaniem powyższych stanów, a także prowadzi działalność szkoleniową.

Leczenie depresji

Centrum Psychoterapii Harmonia prowadzone jest przez Magdalenę Gierulę, pedagożkę i certyfikowaną specjalistkę psychoterapii uzależnień. Dzięki doświadczeniu jak i stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji poprzez kursy i dodatkowe szkolenia, podczas terapii wykorzystywane są różne techniki, indywidualnie dobierane do potrzeb pacjenta.
Harmonia oferuje terapię dla osób cierpiących na depresję w różnym wieku, również dla młodzieży. Skuteczne leczenie depresji poprzez psychoterapię indywidualną odbywa się w komfortowym miejscu dla pacjenta, a gabinet jest miejscem z miłą atmosferą zapewniającą prywatność, dzięki czemu pacjent może się rozwijać i przepracowywać swoje trudności. Czas trwania terapii, częstotliwość spotkań oraz techniki dobierane są indywidualnie do każdego pacjenta.
Harmonia dba o najwyższą jakość świadczonych usług poprzez regularne superwizje indywidualne i grupowe. Zdobywanie zaufania pacjenta oraz jego postępy są najważniejszymi wartościami dla Centrum Psychoterapii - zapoznaj się z pełną ofertą leczenia depresji na stronie http://harmonia-terapia.pl/leczenie-depresji.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Pewnie, że nie powinniśmy wstydzić się tego iż chorujemy na depresję ewentualnie nerwicę lub inną podobną chorobę. Zawsze nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej jest miejscem jak najbardziej ws...

Ewa Czernik

Ewa Czernik świadczy profesjonalne usługi związane z psychologią i psychoterapią, starając się obsługiwać swoich klientów w sposób jak najbardziej fachowy. Kobieta zawsze podchodzi indywidualnie do ka...