Katalog firm

H3Projekt

H3Projekt do każdego zlecenia podchodzi z wielkim zaangażowaniem oraz pasją. Jeżeli chcecie, aby Wasze wnętrza zostały bardzo starannie i dokładnie zaprojektowanie, to zapraszamy do nas. Jesteśmy profesjonalistami, którzy zaprojektują wszystkie wnętrza, jakie nam pokażecie. Zupełnie odmienimy Wasze wnętrza.

Dekoracja wnętrz

Praca dekoratora wnętrz nie jest tak łatwa, jak może się to niektórym wydawać. Oznacza nieustanne żonglowanie pomiędzy swoimi pomysłami i pomysłami klientów. Wszystko to następnie trzeba połączyć w spójną całość i zrobić to tak, że klient będzie całkowicie usatysfakcjonowany. Jest to zatem nie lada wyzwanie.
Na szczęście pracownia h3 projekt zmaga się z takimi wyzwaniami na co dzień i zawsze wychodzi z tego zwycięsko. Jest to pracownia działająca w Olsztynie. Powstała z inicjatywy doświadczonej projektantki wnętrz, jaką jest Monika Hajn. Na dzień dzisiejszy h3 projekt może pochwalić się bardzo rozbudowanym portfolio, które ostatecznie potwierdza to, jak doskonale wyglądają realizowane w h3 projekt zlecenia.
Zatem dla każdego osoby, której potrzeba kogoś doświadczonego w ciężkiej roli jaką jest dekorator wnętrz to właśnie to miasto, które trzeba koniecznie odwiedzić. Pracownia h3 projekt na pewno zaskoczy i zadowoli każdego ze swoich klientów o czym można się przekonać na podstawie naszego portfolio zamieszczonego na stronie https://h3projekt.pl/. Jest to gwarancja perfekcyjnie wykonanej pracy.

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

Studio Firanowe

Jeśli planujesz zmienić aranżację swoich okien odwiedź Studio Firanowe, gdzie znajdziesz produkty szyte na miarę Twoich potrzeb. Firma w bogatej ofercie posiada zasłony, firany, rolety rzymskie i dach...

Luminarex

Sklep stacjonarny i internetowy Luminarex wychodzi naprzeciw potrzebom osób zainteresowanych zakupem akcesoriów oświetleniowych. Zajmując się sprzedażą oświetlenia led, oferuje cyfrowe taśmy led, prof...