Katalog firm

Kategorie


H3Projekt

H3Projekt do każdego zlecenia podchodzi z wielkim zaangażowaniem oraz pasją. Jeżeli chcecie, aby Wasze wnętrza zostały bardzo starannie i dokładnie zaprojektowanie, to zapraszamy do nas. Jesteśmy profesjonalistami, którzy zaprojektują wszystkie wnętrza, jakie nam pokażecie. Zupełnie odmienimy Wasze wnętrza.

Aranżacja wnętrz

Firma h3 projekt Monika Hajn posiada wieloletnie doświadczenie w aranżacji wnętrz o charakterze mieszkalnym oraz usługowym i użytkowym. Tworzone przez nas projekty dostosowujemy od indywidualnych potrzeb naszych klientów. Proponowane przez nas rozwiązania są jednocześnie funkcjonalne i atrakcyjne pod względem wizualnym, ponieważ wiemy, że dobre wnętrze musi łączyć w sobie obie te cechy. Oferowana przez naszą firmę H3Projekt aranżacja wnętrz Olsztyn to coś więcej, niż nasza praca.
Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, a profesjonalne narzędzia i rozległa wiedza oraz znajomość najnowszych trendów pozwalają nam zaproponować swoim zleceniodawcom zawsze świeże i innowacyjne podejście. Realizację projektu poprzedzają szczegółowe rozmowy z klientem, niezbędne do określenia zakresu działań i ustalenia preferencji zleceniodawcy odnośnie ogólnego charakteru aranżacji wnętrza.
Przed przystąpieniem do działania przygotowujemy dokładny kosztorys i, jeśli zaistnieje taka potrzeba, wprowadzamy do projektu zasugerowane przez klienta zmiany.

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

Studio Firanowe

Jeśli planujesz zmienić aranżację swoich okien odwiedź Studio Firanowe, gdzie znajdziesz produkty szyte na miarę Twoich potrzeb. Firma w bogatej ofercie posiada zasłony, firany, rolety rzymskie i dach...