Katalog firm

Kategorie


Eremes

Firma Eremes zaprasza do współpracy wszystkie osoby, które poszukują profesjonalnego inżyniera budownictwa lądowego. Moim klientom oferuję: nadzór robót budowlanych, kontrolę stanu technicznego obiektów, kierownictwo robót budowlanych oraz wiele innych usług. Zachęcam do kontaktu, jeżeli macie do mnie jakieś pytania.

Nadzór budowlany

Przedsiębiorstwo Eremes stworzone jest przez doświadczonego i wykwalifikowanego eksperta z branży budownictwa. Odpowiedzialny kierownik budowy Łódź pomoże sukcesywnie i sprawnie zrealizować każdą inwestycję budowlaną. Setki zrealizowanych zleceń są potwierdzeniem najwyższego standardu świadczonych usług.
Każdy klient traktowany jest w sposób indywidualny. Nadzór kierownika budowy opiera się nie tylko na kontroli przeprowadzanych prac, ale również odpowiednim planowaniu robót, a także trosce o bezpieczeństwo pracowników. Korzystając z usług specjalisty można mieć pewność, że inwestycja zostanie zrealizowana terminowo, a także w zgodzie z obowiązującymi normami i przepisami.
Zakres współpracy ustalany jest po przeprowadzeniu wywiadu z klientem. Każdy zleceniodawca ma inne potrzeby oraz oczekiwania, do których należy się dostosować. Na pierwszym miejscu stawiane jest zadowolenie klienta. Każda usługa realizowana jest rzetelnie, solidnie i uczciwie. Klient może liczyć na komunikatywność oraz kompleksowe wsparcie przez cały okres współpracy.

Kontakt

Ulica: Viewegera 16

Kod: 92-754

Miejscowość: Łódź

http://eremes.pl/

E-mail: http://eremes.pl/

Tel.: 607-189-188


Podobne firmy

Jaksa

Jeśli planują Państwo budowę wielofunkcyjnej szklarni, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Jaksa. Budowa obiektów szklarniowych to nasza specjalność, podobnie zresztą jak obróbka stali i wierc...