Katalog firm

Dorin

Salon sukien ślubnych Dorin w Łodzi to miejsce, w którym każda Panna Młoda może liczyć na profesjonalne doradztwo i miłą obsługę. Na ofertę składają się suknie ślubne odznaczające się nowoczesnym wzornictwem, ale nie tylko. Firma zapewnia też duży wybór modnych dodatków. Należą do nich między innymi welony, obuwie i biżuteria.

Moda ślubna

Interesują Cię suknie ślubne? Postaw na suknie ślubne oferowane przez salon Dorin mieszczący się w centrum Łodzi na ulicy Jaracza! Nasza działalność jest odpowiedzią na pojawiające się potrzeby! Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że stałym elementem oferty jest poczucie satysfakcji. Zresztą nie ma innej możliwości, kiedy klientki mają pewność wysokiej jakości wykonania oraz nowoczesnego wzornictwa. Poza tym nie sposób też nie wspomnieć o kreatywnym podejściu do mody ślubnej, bogactwie wyboru oraz niepowtarzalnej estetyce.
Masz pewne wątpliwości? Nasz salon sukien ślubnych jest gwarancją profesjonalnego doradztwa oraz przyjaznej atmosfery. Można więc powiedzieć, ze celem jest satysfakcja klientek pod każdym względem.
Zależy Ci na czymś niezwykłym i masz własny pomysł? W takiej sytuacji również jesteśmy do Twojej dyspozycji.
W razie zainteresowania szczegółowymi informacjami, nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się z naszą stroną internetową http://suknie-slubne-dorin.pl/. Jeśli mimo wszystko będą jakieś niejasności, wystarczy skorzystać z numeru, który został udostępniony na stronie.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722