Katalog firm

Kategorie


FHU Dawidiuk

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, która pomoże Wam dobrać najlepsze drewno opałowe do Waszego kominka. W naszej ofercie znajduje się również tarcica oraz drewno budowlane. Na życzenie naszych klientów oferujemy również suszenie oraz impregnowanie drewna. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie dobrej opinii.

Tarcica

Znakomite drewno kominkowe, które nadaje się do palenia w kominku oferuje gdyńska firma FHU DAWIDIUK.
Ceniona na polskim rynku tarcica Gdynia ma nie tylko produkty służące do palenia w kominku, ale i drewno budowlane, deski i poszukiwane na rynku trwałe więźby dachowe.
Na życzenie każdego klienta firma impregnuje i suszy zamówione drewno. W szerokiej ofercie jest drewno bukowe, drewno brzozowe, drewno dębowe i różnego rodzaju drzewa owocowe, które pali się powoli równym płomieniem.

Transport i sprzedaż

Sprzedaż drewna kominkowego wraz z transportem jest szybka i profesjonalna. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową i tam zamówić te praktyczne produkty.
Prabuty, Kisielice, Iława, Ostróda, i oczywiście całe trójmiasto- to rejony w których ta działa ta znana i ceniona firma.
Siedziba firmy FHU DAWIDIUK.znajduje się 3.5 km od znanego na całą Polskę Kamieńca. Serdecznie zapraszamy nie tylko odbiorców z tego regionu, ale i z całej Polski. Na pewno warto przejrzeć wszystkie nasze usługi.

Kontakt

Ulica: Bądze 5

Kod: 82-450

Miejscowość: Stary Dzierzgoń

http://tarcicatrojmiasto.pl/

E-mail: dawid.bor@poczta.fm

Tel.: 500-855-905


Podobne firmy

Trakt

Mająca swoją siedzibę w Lublinie firma Trakt specjalizuje się w usługach dźwigowych. Dysponując specjalistycznym sprzętem o różnych zastosowaniach, oferuje nie tylko wynajem dźwigów, ale także żurawi...

Rowan-Pol

Wynajem rusztowań i szalunków, to alternatywa oraz opcja jaka cieszy się coraz większą popularnością, doskonale z tego faktu zdaje sobie sprawę firma Rowan-Pol która oferuje takie usługi swoim potencj...

Jaksa

Jeśli planują Państwo budowę wielofunkcyjnej szklarni, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Jaksa. Budowa obiektów szklarniowych to nasza specjalność, podobnie zresztą jak obróbka stali i wierc...