Katalog firm

4 Pory Roku

Restauracja 4 Pory Roku usytuowana we Wrocławiu specjalizuje się w kuchni regionalnej. Tylko u nas znajdziesz doskonałe dania z naszego regionu. Posiadamy klimatyzowany lokal, a w okresie letnim ogródek, w którym z przyjemnościom udasz się na obiad czy kolację.

Dania restauracyjne

Jeżeli interesują Państwa najlepsze restauracje we Wrocławiu, to jeszcze dziś odwiedźcie stronę 4poryroku.wroclaw.pl i dokładnie sprawdźcie co ma wam do zaoferowania lokal 4 Pory roku. Specjalizujemy się przede wszystkim w organizowaniu imprez okolicznościowych takich jak np. chrzciny, urodziny, komunie, czy wesela. W naszej restauracji serwujemy pyszne dania z kuchni europejskiej, które oparte są w dużej mierze głównie na produktach regionalnych.
Do wszystkich serwowanych przez nas dań polecamy również bardzo bogatą ofertę win, a zwłaszcza smaczne wina z winnicy ADORIA, których nie zasmakujecie nigdzie indziej. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga tematycznego, dzięki któremu dowiecie się sporo ciekawych rzeczy o naszym menu i nie tylko. Najlepsze restauracje Wrocław teraz do Państwa dyspozycji. W naszym lokalu gastronomicznym nie tylko zasmakujecie pysznych dań, ale również odpoczniecie od trudów codziennego życia. Zapewniamy nastrojową muzykę, i klimatyzowane pomieszczenia.

Kontakt

Ulica: Jaracza 77B

Kod: 50-305

Miejscowość: Wrocław

http://4poryroku.wroclaw.pl/

E-mail: rezerwacje@4poryroku.wroclaw.pl

Tel.: 605-544-498