Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Cosmetic Laser to centrum kosmetyki estetycznej i laserowej, które oferuje usługi wysokiej jakości oraz szeroką ofertę skutecznych zabiegów. Każdy z nich wykonywany jest przez wykwalifikowaną kosmetolog, przy czym wykorzystywane są nowoczesne urządzenia cieszące się wysoką skutecznością. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientek.

Depilacja laserowa

Kobiety szukające skutecznej i delikatnej metody depilacji powinny sięgnąć po ofertę naszego gabinetu, mianowicie usuwanie zbędnego owłosienia wykorzystując nowoczesne lasery diodowe Light Sheer XC oraz Light Sheer Duet. Gwarantujemy każdej naszej klientce kompleksową depilację laserową nawet delikatnych miejsc, bez zaczerwienienia skóry i z długotrwałym efektem. Zabieg, jakim jest depilacja laserowa Łódź to gwarancja zabiegów wykonywanych w pełnym relaksie i poczuciu komfortu, dzięki czemu podczas depilacji można się odprężyć i dosłownie zapomnieć o codzienności.
Dla naszych klientek oprócz usuwania zbędnego owłosienia oferujemy liczne zabiegi upiększające, między innymi takie jak peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa czy jonoforeza. Doświadczona kadra zna się na nowoczesnych metodach stosowania zabiegów upiększających, z zachowaniem pełni zasad higieny i komfortu pacjenta. Zapraszamy do nas na regularne zabiegi, które pozwolą na zachowanie pięknego, jędrnego i zawsze gładkiego ciała bez wyrzeczeń.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Cosmetics Zone

Oczywiste jest, iż tylko najlepsze lakiery hybrydowe pozwolą nam na uzyskanie adekwatnego i odpowiedniego efektu, także jeżeli chodzi o sam manicure. Dlatego nasza hurtownia skupia się przede wszystki...

Depilatorium

Laserowa depilacja to idealna propozycja dla tych osób, które chcą się stale cieszyć gładką skórą. Jeżeli nie macie czasu na wieczne siedzenie z maszynką, nie chcecie martwić się o podrażnienia skóry,...