Katalog firm

Conect

Firma Conect Transport & Spedycja dostarcza swoje usługi dla wielu podmiotów. Firma specjalizuje się w transporcie lekkim i oferuje swoim klientom korzystne warunki finansowe w zakresie spedycji oraz transportu zarówno na terenie Polski jak i całej Europy. Doświadczenie i korzystne stawki to tylko niektóre z cech wyróżniających na tle konkurencji.

Spedycja busem

W dobie rozwijającej i współpracującej ze sobą Europy rola transportu znacząco wzrosła. Firma Connect Spedycja & Transport wychodzi naprzeciw coraz wyższym oczekiwaniom klientów i oferuje usługi z zakresu transportu i spedycji.
Do zadań firmy należy kompleksowa obsługa (w tym spedycja na busa czy też prowadzenie owych busów na terenie całej Europy). Klienci mogą skorzystać z usługi zarówno jeżeli mają na celu przewiezienie materiałów niebezpiecznych, potrzebują lawety czy też środku transportu do przeprowadzek. Szeroka oferta pozwala na wybranie tego, czego akurat potrzeba w danej chwili a profesjonalna obsługa zapewnia szybki kontakt między obiema stronami umowy.
Firmę oprócz rozbudowanej gamy usług charakteryzuje również przystępność cen a także wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zadań związanych z dziedziną transportu. Jest ona doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają profesjonalnie wykonanej usługi w korzystnej cenie a także przy dogodnym systemie rozliczeń, który gwarantuje firma.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539


Podobne firmy

Alver Tour

Alver Tour to firma świadcząca międzynarodowe usługi przewozowe dla klientów indywidualnych i biznesowych. Oferuje bezpieczne przejazdy z różnych miast w kraju do Holandii. Zapewnia komfortową podróż...