Katalog firm

Business Centre

Centrum Biznesu to miejsce, gdzie każda firma może wynająć biuro dla swojej działalności. Genialnym plusem jest iście idylliczna lokalizacja i wręcz idealne warunki do rozkręcenia swojego biznesu. Całość dopełnia niezwykle prosty i przyjemny dojazd do wynajmowanego lokalu, co z całą pewnością doceni każda szanująca się firma.

Powierzchnie biurowe

Powierzchnie biurowe do wynajęcia w Łodzi jeszcze nigdy nie były tak dobrze wyposażone. W Centrum Biznesu PRACOWNIA 1113 można wynająć biuro w nowoczesnym budynku, które jest kompletnie wyposażone.
Wybierać można z dowolnych metraży, a także poziomów wykończenia. Wszystko w ścisłej współpracy z najemcą, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy na rynku wynajmu powierzchni biurowych, może liczyć na podpowiedzi i rozwiązania, które ułatwią codzienną pracę i pozwolą skupić się na biznesie.
Można samemu przygotować biuro według własnych potrzeb, zlecić to wynajmującemu, albo nawet skorzystać z oferty całkowitej aranżacji i wyposażenia biura w meble dostosowane do potrzeb prowadzonej firmy. Niezależnie od tego, bogato wyposażone są części wspólne biurowca: kuchnie, serwerownie oraz sale konferencyjne, w które nie trzeba inwestować.
Bez wątpienia tak wyposażone biuro w takim miejscu doda prestiżu każdej firmie i zrobi wrażenie na kontrahentach, którzy będą je odwiedzać w biznesowych celach. Więcej informacji na temat dostępnych jeszcze powierzchni biurowych na wynajem znajduje się na stronie https://pracownia1113.com/.

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

https://pracownia1113.com/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: +48426406155