Katalog firm

Budotrans

Szukasz odpowiednich części do naczep lub ciężarówek w Kielcach? Zatem niech firma Budotrans zaoferuje nam w tym aspekcie kompleksowe wsparcie, tym samym pomoże w znalezieniu niezbędnych części nowych oraz używanych, dostosowanych do konkretnego typu i modelu samochodu ciężarowego lub państwa naczepy.

Części do TIRa

Nasza firma Budotrans systematycznie rozwija swoją działalność, co za tym idzie skupiamy się na tym aby każdy klient był usatysfakcjonowany i zadowolony z tego, jakie części do tira u nas znalazł. Oczywiście oferujemy nie tylko nowe, ale również używane niejednokrotnie poddane odpowiedniej ocenie, procesowi regeneracji czy najzwyczajniej w świecie sprawdzone pod kątem ich ewentualnej dalszej eksploatacji.
Wraz z nami znacznie szybciej, łatwiej i prościej można znaleźć części do tira, a co najważniejsze także uzyskać niezbędne, przydatne oraz potrzebne w wielu przypadkach oraz sytuacjach wsparcie. Warto zatem zgłosić się od razu do nas, jeżeli potrzebujecie państwo części do tira lub naczepy, dodatkowo zależy wam na nawiązaniu współpracy ewentualnie skorzystaniu z usług sprawdzonego dystrybutora.
Nasze nowe części do samochodów ciężarowych, pochodzą od renomowanych producentów i są w pełni oryginalne, a używane zawsze nadają się do dalszej ich eksploatacji, zatem nie trzeba się martwić o ich stan, czy możliwość ponownego zastosowania.

Kontakt

Ulica: Ruda Strawczyńska 4a

Kod: 26-067

Miejscowość: Strawczyn

https://www.budotrans.com.pl/

E-mail: biuro@budotrans.com.pl

Tel.: 605-312-723


Podobne firmy

AMS Car Design

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie przyciemniania szyb. Proponujemy usługi przyciemniania szyb samochodowych oraz oklejania folią szyb w budynkach. Duże doświadczenie oraz stos...