Katalog firm

Meble Brzeziński

Kupując meble, warto zastanowić się czy zrobić to w sieciowym sklepie, gdzie nie zawsze znajdziemy to czego nam potrzeba, czy oddać to w ręce fachowca, który wykona meble na zamówienie. Andrzej Brzeziński zajmuje się produkcją mebli na wymiar. Wybierając jego pracownię, mamy gwarancję, że nasze zamówienie w pełni spełni nasze oczekiwania o czym przekonać się możemy na stronie http://www.mebleskierdy.dei.pl/.

Meble kuchenne

Meble Brzeziński to firma, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie, tworzonych z myślą o indywidualnym kliencie i w pełni dopasowanych do jego potrzeb. Na rynku działa już od 1989 roku i z roku na rok poszerza bazę zadowolonych z jej usług klientów. Co ciekawe, produkowane przez nią meble Legionowo są tworzone nie tylko "pod wymiar", ale spełniają również inne wymagania klientów - zarówno pod względem gatunku drewna, z jakiego są wykonane, jak i wzornictwa, które odróżnia je od innych.
Meble Brzeziński jest zakładem stolarskim, który podąża z duchem czasu - posiada bogatą flotę maszyn, które umożliwiają mu dostarczanie klientom zarówno bardziej nowoczesnych, jak i tych nastawionych na tradycyjny klimat mebli. Tym, co wyróżnia ją na tle konkurencji jest solidność i trwałość tworzonych przez nią produktów, jak i fachowe podejście do każdego klienta, niezależnie od wielkości jego zamówienia. Tutaj zawsze liczy się to, jaki efekt końcowy chce uzyskać klient, a pracownicy zawsze zmierzają do pełnego usatysfakcjonowania go.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

Tukan

Zlokalizowana w Lublinie firma Tukan specjalizuje się w produkcji mebli na zamówienie. Klienci mogą zlecić wykonanie szaf kuchennych na wymiar, ale nie tylko. Na ofertę składają się też meble łazienko...

MS Meble

Meble kuchenne są takim produktem, który zmieniamy wyjątkowo rzadko. Dlatego też tak ważna jest ich jakość oraz funkcjonalność. Firma MS Meble oferuje montaż mebli kuchennych na indywidualne zamówieni...