Katalog firm

Kategorie


Domena S.C.

Targowa 35 to atrakcyjna oferta wynajmu biur dla klientów instytucjonalnych. Posiadamy lokale różnej wielkości, dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych partnerów. Wszystkie z biur posiadają wysoki standard wykonania oraz funkcjonalne rozwiązania infrastrukturalne. Targowa 35 to również świetna lokalizacja i niskie stawki najmu.

Biura komercyjne

Począwszy od 2004 r. firma Domena s. c. zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami. Ponadto oferuje biura Łódź na wynajem. Wśród licznych atrakcyjnych lokalizacji, w których są umiejscowione na szczególną uwagę zasługuje kompleks budynków położony w Łodzi, między ul.Dowborczyków 30/34 a ul. Targową 35.
To prestiżowe miejsce, które idealnie sprawdzi się jako reprezentacyjna siedziba praktycznie każdej firmy. Wszystkie inwestycje Domena s.c. przygotowane z myślą o wynajmie charakteryzują się starannym wykończeniem z zachowaniem wysokiej dbałości o detale, a także bogatym wyposażeniem. Firma dba o to, by każda oferta wynajmu, którą przygotowuje w jak najwyższym stopniu odpowiadała wymaganiom konkretnego klienta i zaspokajała jego potrzeby.
Wystarczy się z nią skontaktować i przedstawić swoje oczekiwania, aby otrzymać gotową, kompleksową ofertę. Satysfakcja klientów jest priorytetem firmy. Wysokie standardy obsługi, które im oferuje sprawiają, że ich grono z dnia na dzień się poszerza.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Planujesz kupić dom w okolicach Łodzi? Zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji i pomocy przy załatwianiu wszystkich formalności? Odwiedź stronę i zapoznaj się z ofertą Centrum Nieruchomości. Korzystając...