Katalog firm

AT Górscy

Jeżeli chcecie wykonać Waszym dzieciom niezapomniane fotografie, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Łodzi, którzy chcą mieć piękne pamiątki swoich dzieci. Wykonujemy dla Was najróżniejsze sesje w naszym studio lub na specjalne życzenia, na dworze. Zapraszamy do nas!

Zdjęcia ślubne

Zawsze zrealizowanie zdjęć ślubnych, wymaga nie tylko umiejętności ale również pewnych predyspozycji jakie cechują danego fotografa. ATGórscy to studio fotograficzne jakie już niejednokrotnie udowodniło, iż fotografia ślubna w Łodzi to coś co potrafią wykonać zgodnie nie tylko z planem działania ale także pewnymi wcześniejszymi ustaleniami, zawsze stawiając na najwyższą jakość oferowanych usług.
Pewnie, że sama fotografia ślubna w Łodzi z ich udziałem, to określona ilość zdjęć wykonanych w ramach takiego wydarzenia i dodatkowo w odpowiednim do tego czasie lub momencie. Z tego też powodu fotografia ślubna o jakiej w tej sytuacji mowa, to najwyższa jakość i standard zrealizowanych zdjęć.
Oczywiście nie ma jakichkolwiek wątpliwości, iż skorzystanie z takiej oferty jak na stronie http://foto-dzieciaki.lodz.pl/fotografia-slubna-lodz/, to możliwość zrealizowania i wykonania zdjęć, jakie na pewno spełnią nasze oczekiwania oraz wymagania, a tym samym będą tym, na co rzeczywiście warto się zdecydować. Niech za naszą sesję ślubną odpowiedzialni będą ludzie, dla których jej wykonanie czy zrealizowanie nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, gdzie możecie obejrzeć wyjątkowe zdjęcia, które już wykonaliśmy innym parom podczas uroczystości ślubnych. Pokazują one, w jaki sposób podchodzimy do wykonywania zdjęć na tak...