Katalog firm

Kategorie


AT Górscy

Jeżeli chcecie wykonać Waszym dzieciom niezapomniane fotografie, to zachęcamy do kontaktu z nami. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców Łodzi, którzy chcą mieć piękne pamiątki swoich dzieci. Wykonujemy dla Was najróżniejsze sesje w naszym studio lub na specjalne życzenia, na dworze. Zapraszamy do nas!

Zdjęcia komunijne

Agnieszka i Tomasz Górscy zapraszają na swoją ciekawą stronę internetową, gdzie jest dostępna pełna oferta usług. Specjalizujemy się w fotografiach dziecięcych, sesjach rodzinnych, ślubnych czy sesjach ciążowych.
Mamy świetny, nowoczesny i profesjonalny sprzęt, który odpowiednio wykorzystany daje niesamowite i oryginalne efekty końcowe. Podczas naszych sesji dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci. Nasze studio jest przystosowane do przyjęcia noworodków w ich pierwszych dniach życia.
Oferowana przez naszą firmę zdjęcia komunijne Łódź to popularne usługi, z których korzysta wielu klientów. Zawsze są dostępne promocje i rabaty, z którymi można zaznajomić się na naszej stronie.
Bardzo fajną atrakcyjną ofertą jest sesja zdjęciowa w prezencie. Na każdą z tych okazji posiadamy oryginalne i piękne, ręcznie wykonane zaproszenia, które można wręczyć bliskiej osobie. Zapraszamy też do odwiedzania naszego blogu z dużą ilością wspaniałych i ciekawych zdjęć sesyjnych.
Zapisy na sesje komunijne 2019 rozpoczęte, więc trzeba się spieszyć. Zapraszamy.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609-199-985


Podobne firmy

Foto24.com.pl

Foto24.com.pl to strona, gdzie możecie obejrzeć wyjątkowe zdjęcia, które już wykonaliśmy innym parom podczas uroczystości ślubnych. Pokazują one, w jaki sposób podchodzimy do wykonywania zdjęć na tak...