Katalog firm

Amigodental

Kto z nas nie chciałby mieć pięknego i zdrowego uśmiechu? Klinika stomatologiczna Amigodental pomaga spełniać te marzenia. W jej ofercie znajduje się pełen zakres usług stomatologicznych, a w kadrze pracowników są sami specjaliści. Wszystko to przekłada się na wysoką jakość świadczonych zabiegów i na zadowolenie klientów.

Wybielanie zębów

Profesjonalna Klinika Stomatologiczna Amigodental zaprasza do skorzystania z możliwości zapisania się na wizytę drogą telefoniczną lub przez internet. Jesteśmy placówką, gdzie uśmiech oraz zadowolenia klienta jest dla nas najważniejsze. Swoim pacjentom oferujemy szeroki zakres usług, wśród których można wymienić: chirurgię szczękową, chirurgię stomatologiczną, stomatologię zachowawczą, cyfrową implantologię, protetykę stomatologiczną, usuwanie zębów, ósemek.
Zapraszamy również do nas najmłodszych pacjentów. Z miłą chęcią gościmy u nas dzieci, które nie muszą obawiać się wizyt u dentysty. Do naszych specjalizacji należy płatne wybielanie zębów Łódź. Jeżeli będziecie systematycznie powtarzać ten zabieg w naszej klinice, to przekonacie się, że Wasze zęby mogą być białe przez bardzo długi czas.
Profesjonalne wybielanie zębów odbywa się pod boczną kontrolą naszych najlepszych lekarzy stomatologów. Zachęcamy więc do wizyt w naszej klinice wszystkich mieszkańców Łodzi oraz okolic. Czekamy na Was!

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102