Katalog firm

Kategorie


Alma

Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe Alma to gwarancja wysokiej jakości sprzętu budowlanego oraz elektronarzędzi pod różną postacią. Zaletą firmy jest szeroki wybór, przystępne ceny oraz duże doświadczenie branżowe zdobyte na rynku. Z kompletną ofertą usług firmowych zapoznać można się na stronie almaelk.pl.

Elektronarzędzia

Alma Ełk to firma, której możesz zaufać. Na stronie almaelk.pl znajdziesz naszą ofertę, która skierowana jest do wszystkich tych, którzy potrzebują różnego rodzaju sprzętów budowlanych, elektronarzędzi. Nasza wypożyczalnia elektronarzędzi Ełk oferuje ogromną ilość przeróżnych sprzętów. To u nas wypożyczysz między innymi agregaty, cykliniarki, giętarki, pilarki, młotowiertarki, spawarki, zagęszczarki czy nagrzewnice. Najlepszą ofertę i najniższe ceny oferujemy właśnie my czyli Alma Ełk.
Wypożyczalnia sprzętu to jednak nie wszystko. U nas z powodzeniem przeprowadzisz serwis swoich urządzeń. Oferujemy sprawną i fachową obsługę. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego wszystkie prace serwisowe wykonujemy z jak największą starannością.
Potrzebujesz wykonać jakieś prace budowlane? A może pragniesz odmienić wygląd swojego ogrodu? Wszystkie potrzebne do tego sprzęty i elektronarzędzia znajdziesz u nas. Już nigdy nie powiesz, że nie możesz czegoś zrobić, ponieważ brakuje Ci odpowiedniego sprzętu. W Alma w Ełku wypożyczysz wszystko czego potrzebujesz.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 43

Kod: 19-300

Miejscowość: Ełk

http://almaelk.pl/

E-mail: alma98@o2.pl

Tel.: 666-870-574