Katalog firm

ADV 4x4

Chcesz wypaść ze schematycznego spędzania czasu wolnego i wpaść na bezkresne tereny off road? Świetnie się składa. Pokażemy Ci na czym ta zabawa polega. Turystyka i hobby nie muszą być nudne. Dołącz do jednej z naszych wypraw, a sam się o tym przekonasz. Poznaj smak adrenaliny i przygody. Złap bakcyla. My już go mamy!

Wyprawy terenowe

Od lat przygotowujemy wyprawy off road. Organizowane przez nas podróże odbywają się w mocnych samochodach z napędem na cztery koła. Posiadamy trzy auta o odpowiedniej specyfikacji, ale w naszych imprezach biorą udział również osoby posiadające własne pojazdy.
Przygotowaniem podobnych wydarzeń zajmujemy się od lat, dzięki czemu wiemy, w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo uczestników. Nasze samochody posiadają wykupione pakiety dodatkowego ubezpieczenia, dzięki czemu osoby biorące udział w wyprawie nie muszą martwić się o pomoc w razie awarii pojazdu. Sprawia to, że nasi Klienci mogą w pełni oddać się przyjemności, jaka płynie z jazdy po bezdrożach.
Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do całych rodzin. Wśród organizowanych przez nas eventów znaleźć można wyprawy jedno- i kilkudniowe o różnym stopniu trudności, dzięki czemu każdy, niezależnie od posiadanego doświadczenia, będzie mógł znaleźć coś dla siebie.
Na krajowym rynku pozostajemy jednym z niewielu organizatorów tego typu wypraw z tak bogatym doświadczeniem. Dla naszych Klientów stanowi to gwarancję niezapomnianych przeżyć.

Kontakt

Ulica: Modlica 157

Kod: 95-080

Miejscowość: Tuszyn

http://adv4x4.pl/

E-mail: wyprawy@adv4x4.pl

Tel.: 602-724-821


Podobne firmy

Autolis

Wypożyczalnia samochodów Autolis ma swoją siedzibę w Gdyni. Przedsiębiorstwo oferuje wynajem samochodów nawet na 1 dzień. W ofercie znajduje się wiele pojazdów, które różnią się ceną za wypożyczenie....